اولین و قوی ترین سایت تخصصی کاریابی صنعت عمران

درباره ما

ما کی هستیم!

عمران جاب به عنوان اولین سایت ارائه دهنده خدمات تخصصی در صنعت عمران، انتخابی مطمئن برای کارفرمایان و متخصصان منابع انسانی است تا همسو با کشورهای پیشرفته دنیا از کارآمدترین روش برای جذب نیروی انسانی در صنعت عمران بهره گیرند. بانک رزومه عمران جاب، فرصتی عالی را برای کارفرمایان در صنعت عمران فراهم میکند تا اولین قدم در راه جذب نیرو را با اطمینان خاطر بیش تری بردارند و از نیروی متخصص و توانمند برای مجموعه خود بهره‌مند شوند.

ما بر این باور هستیم که یافتن شغل مناسب مهندسین، آینده ای روشن و ایرانی آباد را در پی خواهد داشت، هدفی که برازنده‌ی هر متخصص و مهندس است و تلاش شبانه روزی تیم عمران جاب در راستای تحقق این هدف مهم استوار است…
از اینکه با لطف خداوند بزرگ لایق و شایسته‌ی این بوده‌ایم که بتوانیم در حوزه‌ی کار و اشتغال و پیشرفت مهندسان  کشور عزیزمان  قدم کوچکی برداشته و خدمتی را ارائه نماییم شکرگزاریم.

متخصصین و مهندسان جویای فرصت‌های شغلی با عضویت در سایت عمران جاب، مشخصات فردی، سوابق تحصیلی و خلاصه تجارب کاری خود را در چند فرم آنلاین وارد می‌کنند. این اطلاعات توسط سایت به صورت هوشمند تبدیل به یک رزومه آنلاین شده و در بانک اطلاعاتی عمران جاب ذخیره می‌شود.

همچنین از طریق این سایت، شرکت‌ها و موسسات می‌توانند بهترین مدیران و متخصصین را در کمترین زمان یافته و از آنان برای فعالیت در مجموعه خود دعوت به همکاری نمایند.

6
شغل
26
رزومه
17
شرکت
4
برنامه ها

بذار عمران‌جاب کارها رو راست و ریست کنه!

هر آن چیزی را که در مسیر رشد و پیشرفت در صنعت عمران احتیاج دارید، در عمران جاب پیدا می‌کنید!

عمران جاب در تمام مراحل در کنار شماست.

کافیست شما هم به جمع مهندسان عمران جاب بپیوندید!

درآمدزایی در عمران جاب

شما می‌توانید در کنار فرصت‌های بی‌شمار شغلی، از پلتفرم عمران جاب درآمدزایی کنید. با معرفی دوستانتان و ثبت رزومه ی آنها به ازای هر نفر اعتبار 10 هزار تومانی هدیه بگیرید.

دیده شوید

در عمران جاب شایسته‌ها بیشتر دیده می شوند. شما میتوانید با ارتقای رزومه ی خود و وارد کردن اطلاعات تکمیلی، در رنکینگ عمران جاب رتبه‌ی خود را افزایش دهید. هر چقدر رتبه‌ی رزومه‌ی شما بالاتر باشد، روزانه توسط کارفرمایان بیشتری دیده می‌شوید. با عضویت طلایی عمران جاب، در صنعت عمران بدرخشید.

وارد دنیای حرفه‌ای‌ها شوید!

با ثبت رزومه خود در عمران جاب، خود را در معرض دید بیش از 1000 کارفرما قرار دهید، مهارت های منحصر به فرد خود را در رزومه ساز حرفه‌ای عمران جاب وارد کنید و به راحتی صاحب رزومه‌ی تخصصی خود شوید. در عمران جاب شما می توانید بازار کار خود را گسترش دهید و با کارفرمایان بیشتری ارتباط بگیرید. به راحتی دکمه‌ی ثبت رزومه را کلیک کنید و آینده‌ی شغلی خود را تضمین کنید.

مشاهده فرصت‌های بازار

با استفاده از آمار در پلتفرم هوشمند عمران جاب می‌توانید فرصت های موجود در بازار و حوزه‌هایی که متخصصان بیشتری در آن فعالیت می کنند را ببینید و گام‌های هوشمندانه‌تری در بازار کار عمران بردارید.

بانک رزومه عمران جاب

از بین صدها متخصص جستجو کنید و مناسب‌ترین شخص را انتخاب کنید. رتبه بندی تخصصی عمران جاب به شما کمک می‌کند بدون اتالف وقت بهترین نیروهای متخصص را بر اساس نیازهای خود پیدا کرده و با آنها ارتباط برقرار کنید. کافیست عنوان شغلی و مهارتی که لازم دارید را جست‌و‌جو کرده و از بین متخصصان رتبه بندی شده بهترین نیرو را انتخاب کنید.

برند خود را بشناسانید

صدها متخصص در صنعت عمران با مراجه به کانال‌های ارتباطی تخصصی عمران جاب نیازهای خود را برطرف می‌کنند.

با تبلیغات در عمران جاب، در بازار اختصاصی صنعت عمران بیشتر دیده شوید و اسم برند خود را در کنار دیگر برندهای معتبر قرار دهید.

سازگار با موبایل و تبلت

تا از نظر گرافیکی نشانگر چگونگی نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد. معمولاً طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند تا صرفاً به مشتری یا صاحب کار خود نشان دهند که صفحه طراحی یا صفحه بندی شده

customercustomer

عمران جاب

عمران جاب به عنوان اولین ارائه دهنده‌ی خدمات کاریابی و استخدام تخصصی صنعت عمران خدمات خود را در راستای بهبود کیفیت استخدام ارائه می‌دهد. سیستم هوشمند سرچ، رتبه بندی و امکان رقابت متخصصان، آموزش‌های کاربردی و کم هزینه از ویژگی‌های متمایز عمران جاب است.
دسترسی به طیف وسیعی از رزومه‌های متخصصان، امکان ایجاد پروژه با هزینه‌ی پایین و امکانات ویژه برای استخدام با کیفیت، از دیگر خدمات عمران جاب برای کارفرمایان می باشد.

NOO Mailchimp Widget require active plugin MC4WP: Mailchimp for WordPress.

تماس با ما

برای ارتباط با عمران جاب :

omranjob.com@gmail.com

ایمیل بزنید.

نماد اعتماد الکترونیک

عمران جاب در شبکه های اجتماعی

توضیحات ...

question