اولین و قوی ترین سایت تخصصی کاریابی صنعت عمران

شرکت مهندسین مشاور راه یاب ملل

دنبال کردن

شرکت مهندسین مشاور راه یاب ملل 1 شغل را ارسال کرد

0 دیدگاه

به این کمپانی امتیاز دهید (هنوز دیدگاهی ندارد)

تعادل کار/زندگی
انطباق و رفتار
مدیریت ارشد
فرهنگ و ارزش
https://omranjob.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=c77e3

شرکت مهندسین مشاور راه یاب ملل

(0)

درباره ما

راه‌یاب ملل با 19 سال سابقه در ارائه خدمات مهندسی، مشاوره‌‌ای، نظارت و مدیریت پروژه‌های عمرانی در صنایع مختلف مرتبط با حوزه حمل و نقل فعالیت می نماید. این شرکت در سال 1381 تاسیس و در ابتدا، فعالیت خود را با تمرکز در تخصص راه‌سازی آغاز نمود و سپس به مرور زمان خدمات خود را در تمامی حوزه‌های صنعت حمل و نقل زمینی، ریلی، هوایی و دریایی، بسط داده است. در حال حاضر راه‌یاب ملل در زمینه‌های فنی و تخصصی متنوع فعالیت داشته و امکان ارائه خدمات در زمینه‌های متفاوت و نیازمند تخصص‌های چندگانه را دارا می‌باشد.

توضیحات : شرکت مهندسین مشاور راه‌یاب ملل همواره تلاش کرده با بهره‌گیری از دانش آموخته‌گان نخبه‌ دانشگاه‌های برتر در رشته‌های فنی، مهندسی و مدیریتی، همواره خدمات خود را به‌روز نگه داشته و حرف تازه‌ای در حوزه مدیریت طرح‌های عمرانی داشته باشد.

عمران جاب

عمران جاب به عنوان اولین ارائه دهنده‌ی خدمات کاریابی و استخدام تخصصی صنعت عمران خدمات خود را در راستای بهبود کیفیت استخدام ارائه می‌دهد. سیستم هوشمند سرچ، رتبه بندی و امکان رقابت متخصصان، آموزش‌های کاربردی و کم هزینه از ویژگی‌های متمایز عمران جاب است.
دسترسی به طیف وسیعی از رزومه‌های متخصصان، امکان ایجاد پروژه با هزینه‌ی پایین و امکانات ویژه برای استخدام با کیفیت، از دیگر خدمات عمران جاب برای کارفرمایان می باشد.

NOO Mailchimp Widget require active plugin MC4WP: Mailchimp for WordPress.

تماس با ما

برای ارتباط با عمران جاب :

omranjob.com@gmail.com

ایمیل بزنید.

نماد اعتماد الکترونیک

عمران جاب در شبکه های اجتماعی

توضیحات ...

question