اولین و قوی ترین سایت تخصصی کاریابی صنعت عمران

شعاع پنجره

دنبال کردن

شعاع پنجره 1 شغل را ارسال کرد

0 دیدگاه

به این کمپانی امتیاز دهید (هنوز دیدگاهی ندارد)

تعادل کار/زندگی
انطباق و رفتار
مدیریت ارشد
فرهنگ و ارزش
https://omranjob.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=6d665

شعاع پنجره

(0)

درباره ما

گروه صنعتی شعاع در سال 1324 با هدف فروش و توزیع محصولات روشنایی و الکتریکی تاسیس گردید و با گذشت دهه‌ها تلاش و پشتکار متخصصان در امر صنعت و تولید، اقدام به تاسیس مجموعه شعاع پنجره در سال 1384 در زمینی به مساحت 40 هزار متر مربع در شهرک صنعتی عباس آباد استان تهران نمود. این مجموعه با بهره‌گیری از ماشین‌آلات مدرن و بروز اروپایی در این صنعت، به تولید انواع پنجره، درب و نما پرداخته و هم اکنون پس از یک دهه با افتخار و تکیه بر تجربه موفق اجرای بیش از هزاران پروژه خصوصی و مشارکت در پروژهای دولتی و ملی، توان تولید و اجرای با کیفیت هر نوع سیستم را دارا می‌باشد. این مجموعه با اخذ نمایندگی‌ انحصاری از شرکت‌های معتبر جهانی در حوزه فروش محصولات این صنعت سعی بر آن داشته است تا همواره خود را با دانش و تکنولوژی روز همگام نموده و سهم کوچکی در انتقال فناوری‌های نوین در این حوزه به میهن عزیز داشته باشد.

 

عمران جاب

عمران جاب به عنوان اولین ارائه دهنده‌ی خدمات کاریابی و استخدام تخصصی صنعت عمران خدمات خود را در راستای بهبود کیفیت استخدام ارائه می‌دهد. سیستم هوشمند سرچ، رتبه بندی و امکان رقابت متخصصان، آموزش‌های کاربردی و کم هزینه از ویژگی‌های متمایز عمران جاب است.
دسترسی به طیف وسیعی از رزومه‌های متخصصان، امکان ایجاد پروژه با هزینه‌ی پایین و امکانات ویژه برای استخدام با کیفیت، از دیگر خدمات عمران جاب برای کارفرمایان می باشد.

NOO Mailchimp Widget require active plugin MC4WP: Mailchimp for WordPress.

تماس با ما

برای ارتباط با عمران جاب :

omranjob.com@gmail.com

ایمیل بزنید.

نماد اعتماد الکترونیک

عمران جاب در شبکه های اجتماعی

توضیحات ...

question