ثبت پروژه عمرانی در رزومه

ثبت پروژه عمرانی در رزومه

 برای ثبت پروژه عمرانی در رزومه خود پس از وارد کردن اطلاعات شخصی و میزان تحصیلات که معمولا در اکثر رزومه‌های مهندسی دیده شده و عموما مشترک است؛ آن چه که توجه مدیر استخدام به خود جلب می کند، مهارت‌های شخصی شماست.پس برای رقابت در رزومه مهندسی می‌بایست مطالبی را به متن خود اضافه کنید تا مسئول استخدام متوجه تفاوت رزومه مهندسی عمران شما با سایر رزومه ها شود.

چرا باید به رزومه مهندسی خود پروژه عمرانی اضافه کنیم؟

ثبت پروژه، یکی از راه‌های بهبود رزومه مهندسی عمران است.پس از ارائه وظایف و مسئولیت‌های شغلی که توانایی انجام آن را دارید؛ بهترین کار برای بهبود رزومه مهندسی عمران خود این است که لیستی ازپروژه‌های موفق خود تهیه کرده و به این بخش اضافه کنید.توجه کنید که ثبت پروژه علاوه بر متمایز کردن رزومه مهندسی عمران شما با سایر رزومه‌ها،تجربه کاری شما را نیزبه مسئول استخدام نشان می دهد و احتمال پیروزی رزومه شما را چند برابر خواهد کرد.

افتخارات دوران تحصیل، جوایز، گواهی‌نامه‌ها نیز در بهبود رزومه مهندسی عمران شما بی تاثیر نیست، اما حواستان باشد که مسئول استخدام زمان و حوصله چندانی برای مطالعه رزومه شما ندارد؛ پس بهتر است برای ثبت پروژه عمرانی رزومه مهندسی خود آن را خیلی طولانی نکنید و به جای آن، با ثبت پروژه‌های کوچک و بزرگی که درآن‌ها مشارکت داشته‌اید یا فعالیت‌های پاره وقت خود نظر خواننده را به رزومه مهندسی عمران خود جلب کنید.فراموش نکنید که الویت استخدام مدیران، میزان توانمندی و تجربه‌های کاری شماست.

ثبت پروژه عمرانی در رزومه

نحوه ثبت پروژه عمرانی در رزومه

همانطور که گفته شد، مسئولان استخدام حوصله چندانی برای مطالعه کامل متن رزومه مهندسی شما نخواهند داشت پس باید نهایت خلاقیت و مهارت خود را در ثبت پروژه عمرانی در رزومه خود به کار ببندید.

بهتر است پس از ذکر توانایی‌ها و مهارت‌های خود درزمینه‌های مرتبط با کارتان، توضیح مختصری در مورد نرم‌افزارهای پرکاربردی که برآن‌ها تسلط کافی دارید ارائه کرده و سپس به سراغ ثبت پروژه بروید. البته قسمت ثبت پروژه نیز با اینکه اهمیت بسیار زیادی در رزومه مهندسی شما دارد،اما دراین قسمت نیز نباید رزومه مهندسی عمران خود را طولانی کنید.پس تنها اضافه کردن مطالب زیر برای ثبت پروژه عمرانی در رزومه مهندسی حرفه‌ای کافی‌ست:

  • عناوین پروژه
  • مسئولیت خود درپروژه مورد نظر
  • مدت زمانی که درپروژه مشغول به کار بوده‌اید
  • محل کارتان
  • محل پروژه

 

امیدواریم این مقاله در بهبود و متفاوت شدن رزومه کمک‌تان کرده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *